W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video Sport

Mieleckie Skrzydła – V Turniej Szermierczy [FOTO, VIDEO]

W weekend (10 i 11 września) w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Mielcu odbył się V Turniej Szermierczy – Mieleckie Skrzydła.

Organizatorami tej imprezy były dwa mieleckie kluby zajmujące się szermierczym szkoleniem – PTG Sokół 1893 Mielec i MKS Gryf Mielec. Wychowankowie tych klubów od lat odnoszą wiele sukcesów na arenie ogólnopolskiej, a także międzynarodowej.

Zorganizowany po raz piąty turniej Mieleckie Skrzydła miał zarówno krajową jak i międzynarodową obsadę (Słowacja i Ukraina). Rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt. Rozegrano także turniej dorosłych amatorów. Mieleccy zawodnicy walczyli – jak zwykle – bardzo dobrze, zajmując w zawodach czołowe lokaty.

Do wzorowego zorganizowania tej imprezy oprócz działaczy obu mieleckich klubów dzięki zaangażowaniu osobistemu i finansowemu walnie przyczynili się rodzice naszych szermierzy oraz Gmina Miejska Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa