W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Mieleckie Towarzystwo Literackie ma swoją patronkę

W sobotę 15 kwietnia 2019 r., w siedzibie Mieleckiego Towarzystwa Literackiego przy ulicy Mickiewicza 2/6, odbyło się Walne Zebranie Członków tej organizacji.

Rozpoczął go prezes Towarzystwa Zbigniew Michalski, który zaproponował Andrzeja Talarka na przewodniczącego zebrania. Obecni, podczas Zebrania Członkowie MTL, jednomyślnie przyjęli jego kandydaturę. Przewodniczący Zebrania zaproponował na  protokolanta Katarzynę Hudy.

Także ta propozycja, a następnie porządek zebrania zostały pozytywnie ocenione przez zgromadzonych. Do Komisji Uchwał i Wniosków zostały wybrane Barbara Augustyn i Monika Maciałek. Sprawozdanie Zarządu, za okres sprawozdawczy 2021-2023, przedstawił prezes Towarzystwa.

Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej zaprezentował Zbigniew Radłowski. Członkowie MTL zatwierdzili sprawozdanie Zarządu, sprawozdanie finansowe, i udzielili absolutorium członkom Zarządu. Wobec tego, że został zgłoszony wniosek o nadanie imienia Marii Błażków do Komisji Uchwał i Wniosków, również ta propozycja uzyskała akceptację w głosowaniu. Wolne wnioski były przedostatnim punktem zebrania, po którym nastąpiło jego zakończenie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowa nazwa dla Basenów Odkrytych – konkurs

Wiadomości Mielec

W Radomyślu Wielkim recytowali Brzechwę

Wiadomości Mielec

Festiwal Pieśni Maryjnych [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa