W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje

Mieleckie Zagłębie Piosenki [FOTO]

Piotr Leśniak i Jarosław Dzień, to kolejni muzycy związani przed laty z naszym miastem, którzy zostali wyróżnieni przez Prezydenta Miasta Mielca w uznaniu zasług dla mieleckiej kultury.  

Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski wręczył tym artystom pamiątkowe grawertony za całokształt dorobku artystycznego i promowanie miasta Mielca pod szyldem Mieleckiego Zagłębia Piosenki.

Był to jeden z akcentów Muzycznych Zaduszek, który podobnie jak przed rokiem odbyły się w przeddzień Święta Wszystkich Świętych w Hotelu Iskierka.

Piotr Leśniak to mielczanin od wielu lat mieszkający we Wiedniu, który występował w odnoszącym wiele sukcesów zespole Cantabile, natomiast  gitarzysta Jarosław Dzień jest twórcą zespołu QUE PASSA. Oprócz wyróżnionych w koncercie prowadzonym przez Andrzeja Ciacha udział wzięli inni znani mieleckiej publiczności muzycy m.in. Andrzej Szęszoł z córką Olgą, Witek Góral, Andrzej Szatkowski i Marcin Hilarowicz,

Gościnnie wystąpił także zespół Fiesta Amigos ze Stalowej Woli z solistką Anną Kara – siostrą Krzysztofa Krzaka. Jak przypomniał Adam Gryczman, współorganizator Muzycznych Zaduszek, pierwsza edycja tego niezwykłego wydarzenia  poświęcona była właśnie Krzysztofowi Krzakowi, jednemu z najbardziej znanych twórców Mieleckiego Zagłębia Piosenki.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Relikwie rodziny Ulmów w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa