W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Mieszkaniec Borowej zatrzymany z amfetaminą

Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Borowej, który miał przy sobie dwa woreczki z amfetaminą. Podejrzany został przesłuchany i zwolniony, a zabezpieczona substancja przekazana do dalszych badań do policyjnego laboratorium. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. W sprawie trwają dalsze czynności.

Patrol ogniwa interwencyjnego, na ulicy Sienkiewicza, wylegitymował 27-letniego mieszkańca Borowej. Uwagę policjantów zwróciło dziwne zachowanie mężczyzny. Podczas interwencji, w portfelu mężczyzny policjanci zauważyli dwa woreczki z białą substancją. Mężczyzna został doprowadzony do jednostki policji, a zabezpieczona substancja poddana badaniu testerem narkotykowym, który potwierdził, że to amfetamina.

Młody mężczyzna, w rozmowie z policjantami, przyznał, że jest w posiadaniu amfetaminy, którą ma na własny użytek. Podejrzany o posiadanie narkotyków został zatrzymany, a następnie przesłuchany. Zabezpieczona substancja zostanie przekazana do policyjnego laboratorium, gdzie badania potwierdzą skład narkotyku, który da podstawę do przedstawienia zarzutu mężczyźnie.

Za posiadanie narkotyków polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat. W sprawie zostało wszczęte postępowanie, które będzie prowadzone pod nadzorem mieleckiej prokuratury.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa