W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Mieszkaniec Huciska odpowie za nielegalne posiadanie broni

Za nielegalne posiadanie broni i amunicji odpowie 53-latek, u którego interweniowali policjanci.

Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, mężczyzna najpierw nie chciał otworzyć drzwi, a następnie stanął w oknie trzymając w rękach przedmiot przypominający strzelbę. 53-latek został zatrzymany. Funkcjonariusze zabezpieczyli na terenie jego posesji dwie strzelby, pistolet i ponad 100 sztuk amunicji.

W niedzielę rano, kolbuszowscy policjanci interweniowali w Hucisku, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym niebezpiecznego zachowania jednego z mieszkańców. Ze zgłoszenia wynikało, że nietrzeźwy mężczyzna zamknął się w jednym z pomieszczeń i nie chce otworzyć drzwi. Obecny na miejscu znajomy, obawiając się o jego życie i zdrowie wezwał Policję.

Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, mężczyzna podszedł do okna. W rękach trzymał przedmiot przypominający broń. Funkcjonariusze weszli do pomieszczenia i zatrzymali 53-latka. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,68 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci zabezpieczyli strzelbę, którą chwilę wcześniej 53-latek trzymał w rękach. W trakcie przeszukania jego posesji, zabezpieczyli jeszcze jedną strzelbę, pistolet oraz ponad sto sztuk różnego rodzaju amunicji. Jak ustalono mężczyzna nie posiada zezwolenia na posiadanie broni.

53-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po zgromadzeniu niezbędnych materiałów policjanci przedstawili mu zarzut nielegalnego posiadania broni i amunicji. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.

Za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.   

Huc
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

1 Komentarzy

Slawomir 28 grudnia 2022 (środa) at 10:50

Za dubeltowke grozi 8 lat.Za bazuke na komendzie nic.Polska .Dubeltowke miał z Bazuki strzelil.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa