W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Mieszkaniec Przecławia zatrzymany z marihuaną

Policjanci przedstawili zarzut posiadania narkotyków 19-letniemu mężczyźnie, który miał przy sobie marihuanę. Młody mężczyzna przyznał się do stawianego mu zarzutu i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Mieleccy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową na terenie powiatu mieleckiego ustalili mężczyznę, który może zajmować się tym procederem. Funkcjonariusze zatrzymali młodego mężczyznę na dworcu autobusowym. Mężczyzna to 19-letni mieszkaniec gminy Przecław. Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze w jego odzieży ujawnili susz roślinny.

Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczona substancja to marihuana. Podczas przeszukania w domu mężczyzny funkcjonariusze sprawdzili, czy mężczyzna nie posiada większej ilości narkotyków.

Policjanci przedstawili 19-latkowi zarzut posiadania substancji zabronionych. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Fotografie poglądowe

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa