W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Rozrywka

Mieszkanka Mielca zagra w teleturnieju „Postaw na milion”

Już w najbliższą sobotę kolejny odcinek teleturnieju „Postaw na milion”. Swoich sił w programie spróbują Monika z Mielca i Szczepan z Krosna. O wielkie pieniądze walczyć będą też Joanna i Filip z Puchaczowa.

Czy uda im się odpowiedzieć na osiem konkursowych pytań? Czy wyjdą ze studia z nagrodą? Sprawdźcie to w sobotę o 19:05 w TVP2!

Joanna i Filip poznali się w Lublinie na jednej z dyskotek. Jak przyznają, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Filip od razu postanowił przenieść się ze swojego rodzinnego miasta, Sopotu, do Lublina i zamieszkać z ukochaną. Rozpoczął wtedy studia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji. Z kolei Asia studiowała na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Jako biolog i biotechnolog aktywnie uczestniczy teraz w życiu naukowym.

Praca zdecydowanie jest jej największą pasją. Filip, jako doradca finansowy, koncentruje się z kolei przede wszystkim na wspieraniu rolników i agrobiznesu. Para mieszka obecnie w rodzinnych stronach Asi, na wsi w Puchaczowie. Filipowi marzy się zwiedzić Japonię, z kolei Asia chciałaby zobaczyć Włochy. Liczą, że dzięki udziałowi w „Postaw na milion” uda im się zorganizować obie wycieczki.

O milion złotych walczyć będą też przyjaciele – Monika i Szczepan. Pochodzą z Podkarpacia: Monika z Mielca, z kolei Szczepan – z Krosna. Oboje studiują w Opolu na Uniwersytecie Opolskim. Przez długi czas mieszkali w jednym akademiku. Poznali się na jego korytarzach. W czasie wolnym od nauki Monika piecze ciastka i sprzedaje je na odpustach.

Natomiast Szczepan jest konsultantem ds. HR. Jeśli wygrają, zafundują sobie wycieczkę po całej Polsce. Monika nigdy nie widziała Bałtyku.
Czas to zmienić! Czy uczestnikom uda się zdobyć główną nagrodę? Czy zostaną milionerami?

Dziewiąty odcinek XI edycji teleturnieju „Postaw na milion” produkcji Endemol Shine Polska już w najbliższą sobotę, 30 kwietnia, o godzinie 19:05 w TVP2. Tuż przed programem kulisy odcinka.

 

634676719495790913

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa