W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Materiały video

Mikołaje na Motocyklach i Przyjaciele [FOTO, VIDEO]

„Mikołaje na Motocyklach i Przyjaciele” to grupa ludzi o dobrym sercu, nie tylko zmotoryzowani jak nazwa wskazuje, organizuje 3-ci rok z rzędu zbiórkę na rzecz Dzieciaków z Domu Dziecka w Skopaniu i podopiecznych Placówki Wsparcia Dziennego w Latoszynie.

Wyjazd Mikołajowy początkiem grudnia, w tym roku wypada to 8 i 9 grudnia. Zabieramy „co się da”: art.spożywcze, szkolne, odzież, także pieniądze poprzez wpłatę na internetową zrzutkę:

Każda złotówka zostanie przekazana dla Dzieci w formie paczek z przekazanych darów i tego co udaje się zakupić. Robimy to bezinteresownie, bez reklam, bo chcemy podarować odrobinę radości w okresie świątecznym.

https://zrzutka.pl/xyvs3s

Liczy się każda złotówka, każda pomoc, bo razem możemy naprawdę dużo ❤
Na Facebook’u działa grupa „Mikołaje na Motocyklach&Przyjaciele” https://www.facebook.com/groups/mikolajenamotocyklachiprzyjaciele/ w której się organizujemy i działamy wspólnie. 8 i 9 grudnia planowany jest wyjazd do Dzieciaków, każdy może dołączyć. 5 grudnia będzie miało miejsce pakowanie paczek, z tego co uda nam się pozyskać.

 

 

Tak było rok temu.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

1 Komentarzy

Rfal 18 grudnia 2020 (piątek) at 18:10

Prosze o kontakt

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa