W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Mikołaje na Motocyklach & Przyjaciele zapraszają do akcji

 Ho Ho Ho

Wszelkie formalności zostały załatwione, mamy odpowiednie zezwolenia, więc możemy działać na legalu. Jutro czyli w sobotę o godzinie 10,30 spotykamy się na tyłach stacji paliw Reg Benz obok restauracji Miastova, czyli miejscu gdzie możecie dostarczać swoje podarunki dla dzieciaków. Formujemy szyk i o godzinie 11-tej po zrobieniu kilku fotek jedziemy w kierunku Starówki , objeżdżamy Starówkę 2 razy i udajemy się w kierunku wiaduktu. Przejeżdżamy wiaduktem i na końcu „Osiedla” skręcamy w prawo w ulicę Chopina, po przejechaniu kilku metrów ponownie skręcamy w prawo w ulice Marii Skłodowskiej-Curie.

Wjeżdżamy na Plac Armii Krajowej , ustawiamy się koło fontanny i zaczynamy kwestowanie na rzecz naszych małych Przyjaciół 

Bardzo proszę o przestrzeganie obowiązujących przepisów ruchu drogowego, oraz aktualnych obostrzeń , zachowajmy dystans zwłaszcza do samych siebie, nośmy maseczki, brody czy to sztuczne czy prawdziwe, dołóżmy wszelkich starań aby nasza akcja przebiegła zgodnie z oczekiwaniami. Mam nadzieję że zbierze się nas spora grupa, każdy może dołączyć , czy to motocyklem, quadem, samochodem terenowym – wojskowym – zabytkowym , pieszo czy na rowerze , najważniejsze aby było nas WIELU.

Rozruszajmy szary zimowo jesienny Mielec, pokażmy że jesteśmy że działamy, ze pomimo chłodu chcemy coś zrobić dla innych ….

Jeśli nie będzie to dla Was problemem, weźcie ze sobą słodkości dla dzieciaków które mam nadzieję nas odwiedzą ze swoimi rodzicami lub opiekunami. Jakiś termos z kawą czy herbatą też się przyda aby troszkę się ogrzać 😄 Tylko nie po Góralsku, Mikołaje powożą 😉

Proszę o udostępnianie postu, o zapraszanie znajomych , im nas będzie więcej tym będzie cieplej i weselej.

Jeśli dysponujecie sprzętem grającym zabierzcie go ze sobą ( najlepiej napiszcie w komentarzu kto się zaofiaruje ). Wiem że cała akcja jest dość szybka, mało czasu na organizację ale mam nadzieje że Wszystko Się UDA. Osoby które będą miały możliwość niech nagrywają nasz przejazd, robią zdjęcia, wszystkie te materiały zostaną później zebrane i nasi Kochani Mikołaje z firmy Skorpion złożą z tego coś fajnego do oglądania na starość, więc zadbajcie o to żeby i Was tam było widać. Oczywiście będziemy bacznie obserwowani z lotu ptaka , więc miejcie się na baczności.
Mam nadzieję że pogoda dopisze a nasi nie tylko mali goście zadbają o to żeby nam
się nie nudziło.

Do zobaczenia Jutro

Bardzo liczymy na Wasz udział, na dużą frekwencję.

Jeszcze jedna sprawa , potrzebny będzie bus do którego będziemy pakowali to co zbierzemy, mam tylko nadzieję że będzie co  (proszę o informacje w komentarzu kto może podstawić busa )

 🎅Ho HoZmykam szykować sanie 🎅🙂😉

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

II Turniej Akrobatyczny Edu Cup Mielec 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa