W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Mikołaje Ratują Święta

Mikołaje Ratują Święta, to wyjątkowa akcja w czasie pandemii, dzięki której Mikołaj i jego elfy odwiedzą najgrzeczniejsze dzieci w domowym zaciszu. Prezenty, którymi dzieci zostaną obdarowane przygotują rodzice swoich pociech i dostarczą je do pracowni elfów. Świętym Mikołajem może zostać każdy kto chce uratować tegoroczne święta! Przesłanie projektu jest jedno: uratowanie magii świąt w tych trudnych czasach!

Mikołaje Ratują Święta to kolejny projekt Fundacji Klub Młodych Liderów, który w tym roku ma swoje nowe oblicze. Ze względu na panujące obostrzenia Święty Mikołaj nie odwiedzi dzieci w domach dziecka, szpitalach ani w hospicjach. W tym roku zawitają do ich domów, aby obdarować je prezentami, które wcześniej zostaną przygotowane i dostarczone przez rodziców. Upominki będzie można dostarczać do pracowni elfów, która na czas świąteczny będzie w siedzibie fundacji, znajdującej się przy ul. Mickiewicza 2/3 w Mielcu. 

Jak wyrazić chęć takiej wizyty? To bardzo proste, ponieważ wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej www.mikolajeratujaswieta.pl , wybrać dzień oraz godzinę wizyty Świętego Mikołaja. Ekipa świąteczna odwiedzi grzeczne dzieci w dniach 5-6 grudnia.  Następnie jeden z pomocników Mikołaja kontaktuje się z rodzicem, aby ustalić szczegóły przebiegu wizyty. Podczas wizyty zadaniem dzieci będzie stworzenie dla Mikołaja prezentu w postaci rysunku, wierszyka, czy piosenki.  Wizyta ma charakter bardzo symboliczny, gdyż chodzi o podtrzymanie tradycji, wywołanie uśmiechu, a także stworzenie magii świąt! 

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i ich rodzin, wizyta w domach będzie trwała ok.10 minut, przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa takich jak: zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz zachowanie odpowiedniego dystansu. Wizyta Świętego Mikołaja jest darmowa, jednak Święty Mikołaj z całego serca prosi o dobrowolne datki, w dowolnej kwocie. Całość środków zostanie przeznaczona m.in. na paliwo do sań Świętego Mikołaja, czyli koszty związane z pokryciem projektu.

Szczegóły akcji można znaleźć na stronie internetowej: www.mikolajeratujaswieta.pl, a także na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2950037628568341 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa