W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Mikołajki w Piłkarskim Przedszkolu SMS !

Podczas ostatnich treningów, naszych najmłodszych zawodników tradycyjnie odwiedził Święty Mikołaj. Wyczekiwane przez chłopców wydarzenie odbyło się 5 i 10 grudnia w hali sportowej SP 11.

Spotkanie z Mikołajem zainaugurowali nasi najstarsi Przedszkolacy czyli rocznik 2010. Impreza rozpoczęła się od „wyścigów rzędów na wesoło” – w końcu na prezenty mikołajkowe trzeba było najpierw zapracować

Zadania były m.in. takie: rozwiązać działanie matematyczne, przebić balon nie używając rąk ani nóg, biec ze zniczem olimpijskim, zwijać się jak wąż, skakać jak kangur oraz wiele innych. Po tych zawodach przyszedł czas na rozegranie kilku pokazowych meczów, a następnie Święty Mikołaj rozdał upragnione prezenty. Młodzi zawodnicy otrzymali m.in. sportowe gadżety, za które bardzo dziękujemy Dyrekcji Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu.

Kilka dni później w podobnie sportowy sposób rywalizowali młodsi chłopcy z roczników 2011, 2012, 2013, 2014. Prowadzący imprezę trener Przemysław Paprocki troszkę konkurencje sprawnościowe ułatwił, tak by wszyscy rywalizowali z uśmiechem na ustach i z emocjami do samego końca. Nie zabrakło oczywiście głośnego dopingu z trybun od rodziców. Miło się to wszystko oglądało, a bawiło się z nami ponad 130 dzieci!:)

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam przygotować ten wyjątkowy dzień!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa