W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Mikołajkowa Salwa WCR Mielec [FOTO]

3 grudnia w siedzibie Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Mielcu zorganizowało akcję pn. „Mikołajkowa Salwa”.

Jej celem było zachęcenie potencjalnych ochotników do wstępowania w szeregi Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej.

Wojskowe Centrum Rekrutacji z tej okazji przygotowało szereg atrakcji. Każdy mógł zapoznać się z zasadami prawidłowego udzielania pierwszej pomocy, nauczyć się wykonywać węzły wspinaczkowe, doskonalić celne oko za pomocą trenażera strzeleckiego oraz oddać Mikołajkową Salwę na wirtualnej strzelnicy. W czasie trwania wydarzenia działał Mobilny Punkt Rekrutacyjny WCR, w którym rekruterzy udzielali informacji na temat czynnych rodzajów służby w Wojsku Polskim. Wszyscy zdecydowani mogli uzupełnić i złożyć wniosek o powołanie. Była to świetna okazja do rozmów z żołnierzami służby zawodowej przybyłych lokalnych jednostek wojskowych oraz kadetami szkół wojskowych.

Wszystkie zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wydarzenie było również wspaniałą okazja do zapoznania się z ofertą uczelni WSGiZ w Mielcu, która organizuje grupę studentów chętnych do wstąpienia do programu Legia Akademicka.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka szkoła Ambasadorem Parlamentu Europejskiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa