W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Sport

Mistrz Świata z 2014 na Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej [FOTO]

Ogromną niespodziankę sprawił Rafał Buszek zjawiając się na Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt w Mielcu.

Mistrz Świata z 2014 roku rozdawał dziesiątki zdjęć i autografów. Wraz ze Starostą Powiatu Mieleckiego Kazimierzem Gackiem i Prezydentem Miasta Mielca Radosławem Swółem bacznie obserwował poczynania młodych siatkarek z Podkarpacia.

Finał odbył się w Szkole Podstawowej Nr 6 w Mielcu, gdzie o medale walczyły cztery najlepsze drużyny z województwa. Rozegrano cztery mecze –  wszystkie zakończyły się po tie breaku.

W pierwszym pojedynku siatkarki z SP Nr 33 Rzeszów wygrały z SP Nr 2 Nowa Dęba, a gospodynie turnieju z obrończyniami mistrzowskiego tytułu zawodniczkami z Dukli. Te ostatnie po porażce w I meczu zrehabilitowały się w kolejnym wygrywając z ekipą Nowej Dęby i zdobywając brązowe medale. W ścisłym finale mielczanki wygrały z drużyną Rzeszowa i uzyskała prawo startu w finale krajowym, który odbędzie się za 2 tygodnie w Głuchołazach.

Kolejność drużyn w finale:

SP Nr 6 Mielec
SP Nr 33 Rzeszów
SP Dukla
SP Nr 2 Nowa Dęba

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa