W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Mistrzostwa w szachach w Przecławiu

Po zeszłorocznym udanym debiucie, powracamy z kolejną edycją Mistrzostw Powiatu Mieleckiego w Szachach. Początek rozgrywek już w ten weekend w Przecławiu!

Mistrzostwa pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka odbędą się w najbliższy weekend, 1 i 2 października, w Domu Kultury w Przecławiu.

Rywalizacja zawodników wystartuje tuż po technicznej odprawie w sobotę, 1 października, ok. godziny 10:15. W pierwszym dniu zmagań rozegranych zostanie sześć rund. Kolejnych pięć zaplanowano na niedzielę, 2 października, od godziny 10:00.

Uczestnicy zagrają w czterech grupach:
A – seniorów
B – juniorów urodzonych w latach 2004-2007
C – juniorów urodzonych w latach 2008-2011
D – juniorów urodzonych w latach 2012 i młodszych

Na ten moment do udziału w turnieju zapisanych zostało ok. 140 uczestników z województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Zapisy wciąż przyjmowane są u organizatora konkursu – w Klubie Szachowym TopCoat Consulting Szach Mielec oraz poprzez portal chessarbiter.com. Udział zgłosić można jeszcze do piątku, 30 września.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa