W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Młody kierowca wylądował w szpitalu

W piątek wieczorem Komenda Powiatowa Policji w Mielcu została powiadomiona o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Szafranów. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, którzy udali się na miejsce ustalili, że kierujący BMW podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem.

Pojazdem uderzył w przydrożny słup oświetleniowy i przepust drogowy. Kierujący został ranny i trafił do szpitala.

W piątek, po godz. 21, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Szafranów w gminie Czermin, doszło do zdarzenia drogowego.
Na miejsce udali się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy ustalili, że kierujący pojazdem marki BMW, na łuku drogi podczas manewru wyprzedzania innego, prawidłowo jadącego samochodu, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w słup oświetleniowy i przepust drogowy, przydrożne drzewo, a następnie dachował.

18-letni kierujący pojazdem, mieszkniec powiatu mieleckiego z obrażeniami został zabrany przez załogę pogotowia ratunkowego do mieleckiego szpitala.

Policjanci ustalają dokładne przyczyny tego zdarzenia i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

II Turniej Akrobatyczny Edu Cup Mielec 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa