W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Młodzi Liderzy z Kronospanem organizują ponownie Bańkowe Szaleństwo

Już w tę niedzielę , 3 lipca, bańkowy szał ogarnie Mielec już po raz trzeci! A wszystko za sprawą Młodych Liderów.

Fundacja Klub Młodych Liderów właśnie na ten dzień zaplanowała trzecią edycję niesamowitego wydarzenia, jakim jest Bańkowe Szaleństwo. Tym razem Młodzi Liderzy przygotowali atrakcje jednocześnie w dwóch miejscach – tradycyjnie, na Rynku Starego Miasta oraz – po raz pierwszy, na placu zabaw przy basenie na Osiedlu Smoczka.

Punktualnie w południe uczestnicy wydarzenia wypuszczą z obu miejsc w powietrze miliony baniek mydlanych! Ten niezapomniany widok stworzą wspólnie wszyscy uczestnicy wydarzenia, na których czekać będą również lody i słodkie upominki.

Wszystko to w rytm świetnej muzyki, wraz z kącikiem malowania twarzy, zabawami i konkursami prowadzonymi przez profesjonalnych animatorów. Planowane jest również bańkowe show, zrealizowane z użyciem profesjonalnego sprzętu.

W dzisiejszych realiach pędzącego świata, gdy nie zawsze mamy okazję spędzić czas z najbliższymi, warto skorzystać z okazji i podarować im te wspólne chwile, wynosząc z nich jednocześnie wspaniałe wspomnienia!

 

 

13533187_1801531703414328_3798164014720176593_n (1)

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa