W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Młodzi mielczanie na wojewódzkiej Olimpiadzie

Uczniowie VLO w Mielcu wzięli udział w etapie wojewódzkim Olimpiady “Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” – edycja 2021/2022.

W styczniu 2022 r. zespół reprezentujący VLO w Mielcu wziął udział w etapie wojewódzkim Olimpiady “Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” – edycja 2021/2022. Drużyna w składzie: Klaudia Wassermann, Natalia Kotwica i Adrian Totoń rywalizowała w teście online z innymi podkarpackimi szkołami. Reprezentacja VLO zajęła II miejsce. Opiekunem drużyny był historyk Paweł Ćwięka.

Główną ideą ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” jest kształtowanie przezorności ubezpieczeniowej młodzieży i uczenie solidarności międzypokoleniowej – wzajemnej odpowiedzialności wobec osób, które przynależą do innych pokoleń. Olimpiada obywa się w trzech etapach: szkolnym, wojewódzkim i centralnym. To część projektu “Lekcje z ZUS”. Organizatorem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa