W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Młodzież na mieleckim Festiwalu Nauki i Techniki [FOTO]

W budynku Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w ramach XII Mieleckiego Festiwalu Nauki i Techniki można było oglądać bardzo dużo atrakcji technicznych. Uczniowie mieleckich szkół średnich tłumnie zwiedzali przygotowane przez organizatorów stoiska festiwalu.

Impreza pozwoli uczniom klas ósmych szkół podstawowych zapoznać się z ofertą edukacyjną mieleckich szkół zawodowych, zachęcając ich jednocześnie do podejmowania ambitnych wyzwań związanych z kształceniem w zawodach „technologicznie nowoczesnych”. To także wydarzenie atrakcyjne dla nauczycieli, którzy będą mogli zapoznać się ze stosowaniem innowacyjnych metod kształcenia opartych na modelu STEAM – budującym kompetencje przyszłości i wspierającym uczniów w podejmowaniu „zawodów jutra”.

Swoje podwoje dla zwiedzających otworzyło Centrum Kształcenia Praktycznego w Mielcu, a także Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego, Zespół Szkół Budowlanych, Szkół Ekonomicznych i Szkół Technicznych.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa