W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Młodzież z ZSO Nr 1 w Mielcu walczy w konkursie UNICEF Polska na najbardziej oryginalną laleczkę charytatywną.

ZSO Nr 1 w Mielcu jako jedyna szkoła w mieście, bierze udział w projekcie edukacyjnym UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”.   

   W ramach projektu, młodzież wykonała 117 charytatywnych laleczek, a z ich „adopcji” uzyskała  kwotę 6100 zł , która została wpłacona na konto UNICEF-u w celu zakupu szczepionek dla dzieci w Afryce. Konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę dotyczy także  akcji        „ Wszystkie Kolory Świata”, a jego celem jest wybranie najciekawszego i najbardziej oryginalnego projektu charytatywnej laleczki.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w ogólnopolskim głosowaniu na lalkę Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Mielcu. Twórcą laleczki- wikinga o imieniu Ragnar jest uczeń ZSO Nr 1 – Gimnazjum Nr 3 w Mielcu  Grzegorz Cichowski.

Głosowanie odbędzie się na portalu Facebook, w zakładce UNICEF POLAND Wszystkie Kolory Świata od 10 marca od godz. 11:00 do 17 marca do godz. 11.00. Przez cały okres trwania konkursu z jednego konta na Facebooku można oddać tylko jeden głos,  klikając oznaczone miejsce do pod zdjęciem. Głos można oddać powiększając wybrane zdjęcie laleczki. Zapraszamy wszystkich do udziału w „laleczkowej przygodzie.” Zdjęcia laleczek w aplikacji konkursowej zamieszczone są w losowej kolejności. Każdy użytkownik aplikacji będzie mógł wyszukać wikinga Ragnar stosując filtry (po nazwie miejscowości lub wyszukując na mapie). Korzystanie z aplikacji konkursowej jest możliwe za pośrednictwem komputerów stacjonarnych i laptopów. Aplikacja nie posiada wersji mobilnej na telefony komórkowe i tablety.

Pamiętajcie, to tylko jedno kliknięcie!!!

Konkurs wygra ta szkoła, na laleczkę której zostanie oddanych najwięcej głosów.

Tak niewiele potrzeba, żeby promować nasze miasto i  uszczęśliwić mielecką młodzież, która ogromnie liczy na zdobycie głównej nagrody, którą jest  koncert Ambasadora Dobrej Woli, Majki Jeżowskiej.+

 

Szanowni państwo jest juz dostępna aplikacja do głosowania na laleczke w projekcie WSZYSTKIE KOLORY SWIATA.

 

https://apps.facebook.com/unicef-kolory-swiata/galeria.powieksz?lalka=131

Bardzo prosimy o pomoc i już teraz z góry dziękujemy!!!

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa