W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Moc niespodzianek w Gminie Mielec

W piątek w Woli Mieleckiej,a w sobotę w Chorzelowie gościł i bawił się z dziećmi Święty Mikołaj.

Spotkanie było również okazją do poszukiwań reniferów, które zagubiły się w natłoku grudniowych obowiązków. Na wszystkie dzieci oraz rodziców, którzy w weekend zjawili się w Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej lub Ośrodku Kultury w Chorzelowie czekało wiele atrakcji. Mikołajki i elfy zadbały,aby w tych dniach nikt się nie nudził.

Wspólna zabawa w rytm największych przebojów przeplatana była konkursami i animacjami. Skakanie na specjalnych planszach, deszcz baniek mydlanych, tworzenie świątecznego łańcucha, odbijanie piłek na macie to tylko niektóre z atrakcji. Ponadto każde dziecko mogło poczuć się jak Święty Mikołaj przechodząc przez specjalny komin.

Po godzinie 18 przybył długo wyczekiwany gość. Każdy mógł przybić z Mikołajem piątkę, zatańczyć lub wykonać pamiątkową fotografię. Niektóre dzieci przygotowały dla Świętego specjalne wiersze i świąteczne piosenki, które zaprezentowały na scenie.

Nikt też nie opuścił budynku bez słodkiego upominku. Mikołaj przybył do Gminy Mielec na specjalne zaproszenie Józefa Piątka, Wójta Gminy Mielec oraz pracowników Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec.

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości