W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka Materiały video Sport

Modelarze z Akademii Leonardo na Mistrzostwach Świata Modeli Kosmicznych w Rumunii [VIDEO]

W miejscowości Buzau w Rumuni dniach 2-8 października odbywają się Mistrzostwa Świata Modeli Kosmicznych z udziałem zawodników z mieleckiej Akademii „Leonardo”.

Emilia Wojdył została już mistrzynią świata juniorów w kategorii modeli rakiet wysokościowych S1A – 358,4 m. Jakub Wielgosz, Szymon Mikuła, Emilia Wojdyło, Wojciech Koszelski brązową drużyną w tej kategorii.

W mistrzem świata juniorów w kategorii rakietoplanów zdalnie sterownych S8D. Emilia Wojdyło, Wojciech Koszelski w składzie drużyny, która zdobyła srebrny medal w tej kategorii.

Wojciech Koszelski, Emilia Wojdyło, Szymon Mikuła, Jakub Wielgosz drużynowymi mistrzami świata w klasie modeli wysokościowych S5B (małe rakiety z altimetrem).

Jakub Wielgosz wicemistrzem świata, Wojciech Koszelski brązowym medalistą w tej kategorii.

Seniorzy: Renata Pasik-Goryczka dwa złote medale indywidualnie (rakiety wysokościowe S1B – 708,6 m oraz rakiety ze spadochronem S3A) i jeden drużynowy (modele rakiet z taśmą hamującą S6A).

Andrzej Rusinowski, Grzegorz Goryczka, Renata Pasik-Goryczka srebrnymi medalistami w kategorii rakiet wysokościowych S1B.

Emilia Wojdyło ( juniorka, ale tym razem w kategorii seniorów) oraz Eryk Halaburda w składzie drużyny seniorów, która zdobyła złoty medal w kategorii rakietoplanów zdalnie sterowanych S8E-P.

W mistrzostwach udział bierze 17 krajów.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Rośnie drzewo na cześć rodziny Ulmów

Wiadomości Mielec

Przez Tuszymę jechał 105 km/h

Wiadomości Mielec

Izby Pamięci i Tradycji w Radomyślu Wielkim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa