W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video

Modernizacja Oddziału Kardiologii Polsko – Amerykańskiej Kliniki Serca [FOTO, VIDEO]

Kompleksowa modernizacja Oddziału Kardiologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca, Grupa American Heart of Poland.

Dodatkowe sale dla pacjentów, nowoczesny sprzęt medyczny i zwiększona liczba łóżek – to niektóre z wprowadzonych modyfikacji mieleckiego Oddziału Kardiologii, dzięki którym wzrasta jakość leczenia oraz komfort pacjentów. Niezwykle istotnym etapem modernizacji były komfortowe sale dla chorych, którzy wymagają stałego nadzoru i monitorowania parametrów życiowych. Dzięki temu Oddział zyskał większe możliwości specjalistycznej opieki nad pacjentami w najcięższym stanie. Leczenie na Oddziale Kardiologicznym w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu realizowane jest w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Grupa American Heart of Poland – zgodnie z wcześniejszym porozumieniem, zawartym 30 czerwca br. ze Szpitalem Specjalistycznym w Mielcu – z początkiem roku 2023 oddaje do dyspozycji Oddział Kardiologii po kompleksowym przygotowaniu przestrzeni do rozszerzonej działalności. Inwestycje objęły również zakup nowoczesnego sprzętu. Grupa American Heart of Poland zawarła umowę najmu powierzchni blisko 670 m2  na piątym piętrze Szpitala Specjalistycznego w Mielcu.

Dzięki modernizacji zwiększona została również liczba łóżek w Intensywnym Nadzorze Kardiologicznym, gdzie przebywają pacjenci w ciężkim stanie, często zagrożenia życia.

W pierwszych dniach stycznia 2023 r. na te powierzchnie zostanie przeniesiony Oddział Kardiologii, który obecnie mieści się na pierwszym piętrze, a następnie zostanie przeniesiony Oddział Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego, który znajduje się na parterze.

Grupa American Heart of Poland w ramach edukacji i profilaktyki chorób cywilizacyjnych planuje zorganizowanie Klubu Pacjenta – czyli cyklu bezpłatnych spotkań dla pacjentów, którzy mają problemy kardiologiczne lub też chcieliby po prostu zgłębić temat profilaktyki. Klub Pacjenta ma być platformą do rozmowy i dzielenia się z pacjentami wiedzą na temat tego w jaki sposób nawet drobnymi zmianami w swoim codziennym życiu mogą znacząco poprawić swój stan zdrowia. Pierwsze spotkanie Klubu planowane jest już w styczniu 2023 r.

Oddział Kardiologiczny Szpitala w Mielcu jest jednym z 24 ośrodków medycznych w kraju, zarządzanych przez Grupę American Heart of Poland.  Grupa American Heart of Poland zapewnia ponad 220 tysiącom pacjentów rocznie kompleksową, ciągłą, wielospecjalistyczną i nowoczesną opiekę medyczną, integrującą edukację zdrowotną, profilaktykę, diagnostykę, leczenie oraz rehabilitację. Wspiera pacjentów cierpiących na choroby cywilizacyjne, w szczególności pacjentów z różnymi postaciami ostrego zespołu wieńcowego, miażdżycą naczyń obwodowych, zaburzeniami rytmu i przewodzenia, niewydolnością krążenia oraz wadami serca. Grupa jest obecnie liderem na rynku usług sercowo-naczyniowych, zapewniając dostęp na terenie całego kraju do najwyższej klasy procedur medycznych, w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Do Grupy obok Polsko-Amerykańskich Klinik Serca, należą również szpitale wielospecjalistyczne (w Katowicach i Drawsku Pomorskim), laboratoria, Uzdrowisko Ustroń oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa