16 stycznia 2019 (środa) - 20:13
Slider
Image default
Materiały promocyjne

Modowe powitanie wiosny w Galerii Navigator

W sobotę 17 marca w Galerii Navigator odbędzie się „FASHION FEST – Modowe Powitanie wiosny 2018”. W programie między innymi pokazy wiosennych kolekcji, bezpłatne konsultacje oraz prezentacje trendów w makijażu i stylizacji włosów.
Wydarzenie rozpocznie się po godzinie 11.00.

Na początek wizażystki pod przewodnictwem Agaty Kozioł z Mary Kay Polska, przedstawią praktyczne wskazówki i najnowsze trendy związane z makijażem. Następnie goście Galerii Navigator będą mogli przyjrzeć się wiosennym stylizacjom włosów autorstwa Ewy Wacławik z salonu Kuku, a także zapoznać się z nowościami w zabiegach kosmetycznych. Nie zabraknie również elementu sportowego, w ramach którego trenerzy Calypso zaprezentują nowe zajęcia przygotowane przez siłownię.

Po południu rozpocznie się pokaz mody zaaranżowany przez stylistę Jakuba Smolenia
i producentkę Mielec Fashion Week Ilonę Jankowską-Mokrzycką. Na wybiegu w Navigatorze zostaną zaprezentowane wiosenne kolekcje najemców galerii. Głównym punktem wydarzenia będą natomiast pokazy projektantów wyróżnionych podczas sześciu dotychczasowych edycji Mielec Fashion Week, inspirowane tematyką „nature”. Po nich publiczność wysłucha wywiadów z młodymi twórcami.

Po pokazach finał „Bitwy na styl”, w której uczestnicy w określonym czasie i miejscach, zgodnie z wyznaczonym tematem, będą mieli za zadanie wykonać konkursową stylizację. Do wygrania smartfon najnowszej generacji, każdy finalista otrzyma także ubrania tworzące stylizacje o wartości 450 złotych.

Goście Navigatora będą mogli również skorzystać z bezpłatnych konsultacji makijażowych, dietetycznych i sportowych.

FASHION FEST – Modowe Powitanie wiosny 2018 poprowadzą Tomasz Łępa- dziennikarz Radia Leliwa, Jarosław Szado – stylista gwiazd, choreograf pokazów mody, juror programu „Shopping Queen”, prezenter Polsat Cafe oraz Ilona Jankowska-Mokrzycka producentka pokazów mody.

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości

Zaloguj się

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja