W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Monitoring ma także dobre strony ;)

Nagranie z monitoringu pozwoliło ustalić tożsamość mężczyzny, który pod koniec maja br. z jednego z mieleckich lokali ukradł torebkę z dokumentami, pieniędzmi i telefonem komórkowym. Podejrzany został zatrzymany. Policjanci postawili mu zarzut kradzieży.

O kradzieży torebki z zawartością zawiadomiła Policję mieszkanka Mielca, która dzień wcześniej brała udział w imprezie w jednym z lokali. Pokrzywdzona wartość przedmiotów, które były w torebce wyceniła na kwotę 540 złotych. W torebce był dowód osobisty kobiety, karty bankomatowe oraz telefon komórkowy.

Policjanci prowadząc czynności w sprawie kradzieży zabezpieczyli monitoring zainstalowany w lokalu, w którym odbywała się impreza. Nagranie z monitoringu pozwoliło funkcjonariuszom rozpoznać i ustalić sprawcę kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany. Ma 45 lat i czasowo przebywa na terenie Mielca.11377130_1599628986959074_1220761524300888994_n

Tuż po zatrzymaniu policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa. Tłumaczył, że ukradł torebkę, bo skusiła go okazja. W czasie przesłuchania wyjaśnił, że z torebki wyciągnął 20 złotych, za które kupił alkohol, natomiast torebkę z zawartością wyrzucił do rzeki.

Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. O losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Zobacz też...

List otwarty do rodziców

Redaktor naczelny

O krok od tragedii. Ciąg dalszy

Redaktor naczelny

Policjanci zatrzymali sprawców pobicia

Redaktor naczelny