W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Monitoring pokazał złodzieja roweru

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży roweru. 60-letni mężczyzna wsiadł na pozostawiony bez opieki jednoślad i odjechał. Funkcjonariusze odzyskali rower i przekazali go właścicielce. Za popełnienie przestępstwo sprawca kradzieży odpowie przed sądem.

O kradzieży roweru policjanci zostali powiadomieni pod koniec lutego br. Jak wynikało z zawiadomienia kobieta, która podróżowała jednośladem weszła na chwilę do sklepu na rynku starego miasta i oparła rower o budynek, nie zabezpieczając go. Kiedy wyszła po kilku minutach, roweru już nie było. Policjanci zabezpieczyli monitoring, który obejmował miejsce kradzieży. Na nagraniu widać jak mężczyzna wsiada na rower i odjeżdża.

Mając wizerunek złodzieja, funkcjonariusze wytypowali, kto mógł być sprawcą tej kradzieży. Następnego dnia policjanci zatrzymali 60-letniego mieszkańca gminy Radomyśl Wielki. Podejrzany przyznał się do kradzieży. Skradziony jednoślad już wrócił do właścicielki. Mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa