W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Materiały video Sport

Multimedalista Mistrzostw Europy Scott „Kojak” Pickering w Mielcu [FOTO, VIDEO]

Na zaproszenie drużyny brazylijskiego jiu-jitsu Team Sukata Poland – Lukasz Leś, do Mielca przyleciał multimedalista mistrzostw Europy Scott ”Kojak” Pickering. Drugi dan Sukata Team. Główny trener Sukata Team Warrington. Poprowadził on trzydniowy program treningów i seminariów w Kuźni Atletów (ulica Botaniczna 4).

To już druga wizyta w Polsce i w Mielcu jednego z najlepszych zawodników sportów walki na świecie. W listopadzie również na zaproszenie Team Sukata Poland, Mielec i Kuźnię Atletów odwiedził Mario Sukata założyciel międzynarodowej sieci szkół pod marką Sukata International.

Powołanie w zeszłym roku Team Sukata Poland – Lukasz Les oraz stworzenie Kuźni Atletów im. Stanisława „Zbyszko” Cyganiewicza, w której Team Sukata trenuje na co dzień spowodowało, że Mielec stał się miastem, w którym niezwykle dynamicznie rozwijają się sztuki walki. Warto wspomnieć, że przedstawiciele Team Sukata Poland w tym i zeszłym roku zdobyli kilkanaście medali na prestiżowych światowych i polskich imprezach, w tym Grand Prix w Londynie czy Mistrzostwach Polski w Gnieźnie. Tym samym z miejsca stali się jednym z najlepszych Polskich klubów, jeśli chodzi o ranking medalowy.

Dzięki wizytom światowych sław i prowadzonym przez nie treningom obecny i przyszły rok zapowiadają się jeszcze lepiej.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa