W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Historia Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Mundur na nim szary – koncert [FOTO]

Wzruszający montaż słowno-muzyczny z okazji Święta Wojska Polskiego odbył się 15 sierpnia w Parku za siedzibą Miejskiej Biblioteki Publicznej. Plenerowy koncert nosił tytuł „Mundur na nim szary”, a jego organizatorem był Dom Kultury SCK. 

 Święto ustanowiono na pamiątkę Bitwy Warszawskiej, której 101 rocznicę obchodzimy w tym roku. Wiersze i piosenki wykonywane podczas widowiska nawiązywały do okresu Bitwy Warszawskiej. Publiczność mogła nucić wraz z chórami melodie najbardziej znanych i lubianych pieśni, takich jak „My, pierwsza brygada”, O mój rozmarynie”, „Pierwsza kadrowa”. 

W koncercie wystąpiły: Mielecka Orkiestra Dęta, Chór Towarzystwa Śpiewaczego „Melodia”, Chór „Pasjonata” Gminnego Ośrodka Kultury w Padwi Narodowej. Orkiestrą i chórami dyrygował Maciej Fijałkowski. W widowisku wystąpiły solistki: Aleksandra Malczyńska, Sylwia Pisarczyk i Natalia Ciecierska. 

Publiczność, mimo niesprzyjających okoliczności pogodowych, dopisała i ponad 100 osób wzięło udział w wydarzeniu, którego gościem był także Prezydent Mielca, Jacek Wiśniewski wraz z małżonką. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa