W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Historia

Muzeum Historii Regionalnej zaprasza na Spacer po cmentarzu parafialnym

W związku z ogromnym zainteresowaniem Nocnego zwiedzania cmentarza, które odbyło się 2 listopada Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” zaprasza na kolejny spacer tym razem w dzień, a  mamy nadzieję że w promieniach listopadowego Słońca

Wydarzenie nazwane Spacer po cmentarzu parafialnym odbędzie się już w najbliższą sobotę 16 listopada od godziny 12.00. Zbiórka wszystkich zainteresowanych osób wspólnym poznawaniem historii nekropolii dokładnie w południe przy głównym wejściu na cmentarz od ul. Sienkiewicza, nieopodal pomnika żołnierzy Armii Krajowej.  

Przespacerujemy się tą samą, choć nie możemy obiecać, że identyczną jak w Dzień Zaduszny trasą. I na pewno nie z tymi samymi interesującymi informacjami dlatego zapraszamy też uczestników poprzedniej edycji wędrówki.

Spacer poprowadzi Krzysztof Haptaś, kierownik Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy do udziału osoby w każdym wieku. 

Iwona Groele


Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa