W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

Na jarmarku na Rynku Starego miasta będzie 100 wystawców

Tegoroczny Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu zapowiada się rekordowo! Tylko w ciągu trzech tygodni naboru do udziału w wydarzeniu zgłosiło się już 100 wystawców.

Zgłoszeni dotychczas wystawcy przyjadą do Mielca niemalże ze wszystkich zakątków kraju. Po raz pierwszy na jarmarku gościć będziemy rękodzielników i wytwórców produktów lokalnych z Bielska Białej, Częstochowy, Rawy Mazowieckiej czy Radzynia Podlaskiego. Wzorem lat ubiegłych, wśród wystawców nie braknie góralskich przysmaków serwowanych przez wytwórców z Zakopanego czy Nowego Targu, a także bogatego asortymentu przygotowanego przez osoby, instytucje i firmy reprezentujące Podkarpacie i – rzecz jasna – powiat mielecki.

Na przygotowanych przez naszych gości stoiskach znajdą się w szczególności produkty przydatne na świątecznym stole: miody i produkty pszczele, naturalne soki, wyroby cukiernicze, octy, wina, chałwy, sery i oscypki, obwarzanki, oleje, przetwory z róży, pierniczki, krówki, ciasta, pierogi, przyprawy, kiszona kapusta, zioła, syropy, chleby czy wędliny. Nie braknie również oryginalnych, własnoręcznie wykonanych ozdób: choinek, stroików, bombek, a także elementów wystroju wnętrz wykonanych z wikliny, sznurka, sklejki, drewna czy też metodą decoupage. Na jarmarku odnajdziecie ponadto wiele pomysłów na oryginalne gwiazdkowe prezenty dla najbliższych, m.in. biżuterię i kamienie naturalne, haftowane obrusy, szydełkowe, szmaciane i ludowe zabawki, ceramikę, balony, obrazy, dekoracyjne skóry i kosze, świece czy elementy zimowego ubioru.

Warto podkreślić, że nabór wystawców cały czas trwa! Zainteresowani wystawcy mogą wynająć powierzchnię pod stoiska wystawiennicze za opłatą 25 zł/m2. Minimalna powierzchnia do wynajęcia to 2 m2. Organizacja stoiska, jak i jego wyposażenie w całości leży w gestii wystawcy (wystawca przyjeżdża z własnym namiotem, stołami, krzesłami itp.)

Warunkiem udziału w jarmarku jest wypełnienie karty zgłoszeniowej i przekazanie jej wraz z dowodem wpłaty w terminie do 2 grudnia 2022 roku do Biura Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu – osobiście, przy ul. Wyspiańskiego 6, pok. 321 lub e-mailowo na adres: [email protected] Karta zgłoszeniowa i regulamin imprezy dostępne są TUTAJ.

Należną opłatę należy wpłacić na rachunek bankowy Powiatu Mieleckiego, nr konta: 36 1020 4391 0000 6002 0167 5271 w terminie do 2 grudnia 2022 r., w tytule przelewu wpisując: „Powiatowy Jarmark Świąteczny 2022, opłata wystawowa + imię i nazwisko / nazwa firmy”.

Serdecznie zapraszamy na jarmark już 11 grudnia! Do zobaczenia!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa