W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Na Mieleckich Bulwarach pojawi się Summer Zumba

Już w najbliższą sobotę, na Mieleckich Bulwarach pojawi się energetyczna impreza pod nazwą Summer Zumba. To już kolejny maraton zumby organizowany przez Fundacje Klub Młodych Liderów, jednak tym razem w wakacyjnej odsłonie. Start wydarzenia o godzinie 17.00! 

Sierpień rozpocznie się od wyjątkowego, tanecznego eventu, który w tym roku będzie wakacyjny, kolorowy i słoneczny! Wydarzenie organizowane będzie w plenerze, już 1 sierpnia na Mieleckich Bulwarach, dlatego każdy może się przyłączyć do wspólnej zabawy. Maraton startuje o godzinie 17.00 i potrwa aż trzy godziny, dzięki czemu uczestnicy spalą setki kalorii i zyskają mnóstwo pozytywnych endorfin. Zumba odbędzie się pod okiem najlepszy instruktorów Extreme Fitness, którzy dostarczą energii wszystkim mielczanom. Impreza pozwoli również zrealizować cel, jakim jest propagowanie zdrowego stylu życia, ale także przekazywanie uśmiechu poprzez taniec.

Jednak to nie wszystko! W edycji letniej nie może zabraknąć orzeźwiającego cocktail baru, w który pojawią się zdrowe koktajle, lody i świeże owoce. Zobaczymy też dużo kolorów, a to za sprawą bodypaintingu, czyli różnorodnych malowideł na ciele, które zostaną wybrane przez uczestników. Będzie także specjalnie przeznaczona strefa chillout dla zmęczonych tancerzy. W przerwach odbywać się będą losowania, w czasie których zumbowicze otrzymają ciekawe nagrody!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Maryla Rodowicz na Dniach Mielca [VIDEO]

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Policjanci na rowerowym rajdzie dla dzieci i młodzieży z Wadowic Górnych i Przebendowa [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa