W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

W nowej strefie przemysłowej w Podborzu kolejne działki sprzedane

Już niemal 11 ha gruntów zostało sprzedanych na terenie powstającej strefy przemysłowej w Podborzu.

Przetargi na powyższe działki ogłosił i przeprowadził Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Rzeszowie. Są to bowiem nieruchomości wchodzące w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa. W ramach dotychczasowych przetargów zostało sprzedanych kilka nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni blisko 11 ha z ponad 43 hektarów, które samorząd gminny zarezerwował pod działalność gospodarczą.

Grunty te objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Radomyśl Wielki i oznaczone jako teren przemysłowo-usługowy. Można tam lokować przedsięwzięcia z zakresu usług i produkcji. To doskonałe miejsce na prowadzenie biznesu.

Bardzo dobra lokalizacja (przy drodze wojewódzkiej z Mielca do Tarnowa), nowa droga dojazdowa, bliskość autostrady i sieci kolejowej, dostęp do prądu oraz przyjazny samorząd lokalny kreujący politykę niskich podatków to bez wątpienia najważniejsze atuty tej lokalizacji.

W najbliższych miesiącach zostanie tam wybudowana także sieć wodociągowa. Projektowane są kolejne drogi. Gmina ma również w planach wykonanie sieci kanalizacyjnej.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Lucyna 4 grudnia 2022 (niedziela) at 21:48

To zdjęcie napewno nie z tego Podborza, albo nie z tego stulecia!

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa