W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Na Podkarpaciu Powiat Mielecki Liderem Aktywności

Gazeta Codzienna Nowiny zaprezentowała Ranking Aktywności Powiatów i Gmin Dwie Dekady Rozwoju XXI Wieku, które wykazały się największą aktywnością i gospodarnością, które inwestują, modernizują infrastrukturę drogową, kanalizacyjną czy też tworzą nowe miejsca do rekreacji dla mieszkańców.

W kategorii „produkcja sprzedana przemysłu ogółem na 1 mieszkańca” najlepszy wynik na Podkarpaciu zanotował Powiat Mielecki (65 698 zł), wyprzedzając Powiat Stalowowolski (57 941 zł), Miasto Powiat Krosno (47 482 zł) i Powiat Dębicki (39 670 zł).

Gratuluję przedsiębiorstwom, ich pracownikom, bo to jest efekt ich pracy. Pierwsze miejsce świadczy o bardzo wysokiej aktywności gospodarczej naszego powiatu. Na ten wynik w dużym stopniu miała Specjalna Strefa Ekonomiczna w Mielcu, która przyciąga dużych inwestorów realizujących produkcję sprzedaną na dużą skalę. Samorządy powiatu mieleckiego, miasto Mielec i gminy starały się też tworzyć dobre warunki do prowadzenia działalności gospodarczej na terenie naszego powiatu. – mówi Stanisław Lonczak Starosta Powiatu Mieleckiego.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa