W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Na samochód dla radomyskich policjantów

Policjanci z komisariatu w Radomyślu Wielkim będą mieli nowy samochód. Zakup radiowozu w połowie sfinansują gminy Radomyśl Wielki i Wadowice Górne.

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Radomyślu Wielkim (28.03) radni dokonali zmian w budżecie na 2017 r. Jedna z nich dotyczyła dofinansowania zakupu samochodu dla radomyskich policjantów w ramach Funduszu Wsparcia Policji.

– Z czterech samochodów jakimi dysponowaliśmy został nam jeden. Dlatego nowy radiowóz jest nam bardzo potrzebny, abyśmy mogli należycie pełnić swoją służbę – przekonywał kom. Rafał Szczecina, komendant miejscowego komisariatu w Radomyślu Wielkim.

Radomyscy rajcy zaplanowali na ten cel nieco ponad 16 tys. zł. Tyle samo zadeklarowały władze gminy Wadowice Górne. W sumie to połowa potrzebnej kwoty. Drugą połowę wyłoży policja.

Przypomnijmy, że w 2014 r. radomyski magistrat również miał finansowy udział przy kupnie radiowozu, który przekazany został na rzecz komisariatu w Radomyślu, a wykorzystywany jest przez wadowickich dzielnicowych.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa