W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Materiały video

Na scenie klubu Hades wystąpił Arkadiusz Zawliński wraz z Romanem Ziobro [FOTO, VIDEO]

Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca 2020r. Klub Muzyczny Hades zorganizował fenomenalny koncert. Na scenie wystąpił Arkadiusz Zawliński wraz z Romanem Ziobro.

Tych panów nie trzeba przedstawiać, ale dla niewtajemniczonych to wirtuozi bluesa i jazzu. Genialne połączenie muzyki przeplatanej z poezją, z domieszką bieszczadkich spacerów rozgwieżdżoną nocą.

Należy wspomnieć również, że Arek – bluesman, kowboj, poeta, autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta posługujący się technikami fingerpicking slide i bottelneck, koncertował na festiwalach w Polsce, Francji, Czechach, Słowacji jak i grywał na ulicach Amsterdamu. Laureat wielu festiwali mi. FAMA w Świnoujściu, Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie, Zaczarowany Świat Harmonijki w kategorii gitara Poznań. Piosenkarnia – Kraków, występ w studiu radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej itd.Natomiast Roman Ziobro to polski kontrabasista i gitarzysta basowy, absolwent wrocławskiej PWSM w klasie Ireny Olkiewicz.

W latach 1988–2002 związany z zespołem Stare Dobre Małżeństwo. Grał także w Filharmonii Wrocławskiej, zespole Blues Forever oraz wielu różnych projektach poezji śpiewanej i spektaklach teatralnych, m.in. w Teatrze Narodowym oraz spektaklu telewizyjnym: „Duszyczka” T. Różewicza w reż. J. Grzegorzewskiego. Był nauczycielem szkół muzycznych we Wrocławiu i Krotoszynie – uczył gry na kontrabasie i perkusji. Od 2005 r. gra w zespole Magdy Piskorczyk.
Pomimo nielicznej publiczności, można było spędzić czas w Klubie Muzycznym Hades w cudownym, kameralnym klimacie.

Zapewne publiczność obecna podczas tego koncertu zapamięta ten wspaniały występ i będzie brać udział w kolejnych, podobnych ucztach muzycznych.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa