W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Na scenie SCK spektakl – „Zbrodnia doskonała” [FOTO]

Grupa teatralna „Antrakt” wystawiła sztukę autorstwa Wiktorii Szelest (aktorki „Antraktu”) i Łukasza Szelesta pt. „Zbrodnia doskonała”. Premiera odbyła się 11 grudnia w sali widowiskowej Domu Kultury SCK, a 21 grudnia młodzi aktorzy zaprezentowali się uczniom mieleckich szkół. 

Grupa „Antrakt” działa już od 15 lat. Premiera była spektaklem jubileuszowym. W skład zespołu wchodzi młodzież ze szkół średnich w wieku od 15 do 18 lat. Akcja klasycznego kryminału przeniosła widzów do Anglii lat 50. XX wieku.

Główną postacią sztuki był, grany przez Franka Wagę, genialny detektyw, znudzony banalnością zbrodni, z jakimi na co dzień przychodzi mu się mierzyć. Rozważania na temat jego przyszłości jako detektywa przerywa morderstwo, którego sprawca na pierwszy rzut oka wydaje się  oczywisty. Jak można się domyślić, sprawa nie jest taka prosta, jakby się z pozoru wydawało.

Bardzo solidna gra aktorska i minimalistyczna scenografia są mocnymi punktami przedstawienia, które wyreżyserowała Magdalena Betleja. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa