W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Na zajęcia matematyczne w Rudzie

Grant mPotęgi dla Szkoły Podstawowej im. Józefa Gorlacha w Rudzie.

Szkoła z Rudy jako jedna z 114 organizacji otrzymała dofinansowanie na prowadzenie dodatkowych spotkań o tematyce matematycznej dla uczniów klas IV – VI oraz ich rodziców. Będzie ona realizowała projekt „Z geometrią na Ty”. Zajęcia rozpoczną się we wrześniu 2022 r. i potrwają do grudnia. W tym czasie zaplanowano ciekawe zajęcia, warsztaty kulinarne „Figurowe ciasteczka” czy spotkanie andrzejkowe pt. „Geometryczny zawrót głowy”. Uczestnicy projektu będą również autorami zbiorku „Z geometrią na Ty”.

Oto treść informacji z mFundacji:

„Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za przesłanie zgłoszenia do programu „mPotęga” organizowanego przez Fundację mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć, którą reprezentuję.

Z przyjemnością informujemy, że Państwa projekt otrzymał dofinansowanie. 

IX edycja Programu mPotęga była skierowana do szkół podstawowych, wyższych, organizacji pozarządowych, bibliotek i grup nieformalnych z całej Polski. Otrzymaliśmy 478 wniosków w obu kategoriach. Dofinansowanie otrzymało 114 projektów.”

mPotęga w skrócie

mPotęga to nasz główny program grantowy, który organizujemy po raz dziewiąty. Dofinansowaliśmy już 1,1 tys. projektów! Chcemy odczarować matematykę i zachęcić dzieci i młodzież do zgłębiania tej nauki. Zachęcamy nauczycieli, rodziców i pasjonatów matematyki do kreatywności i nieszablonowych pomysłów.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia realizacji programu. Informacje oraz fotorelacje będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły w zakładce „mPotęga”.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa