W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Nad Jamnicą zostanie przebudowany most

Powiat Mielecki ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej na przebudowę mostu na potoku Jamnica w miejscowości Wierzchowiny wraz z przebudową i rozbudową drogi powiatowej.

W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca ma przygotować dwa projekty koncepcyjne przebudowy mostu – zawierające opisy, podstawowe rozwiązania konstrukcyjne oraz szacunkowe koszty przebudowy dla obydwu koncepcji. Wraz z projektami koncepcyjnymi Wykonawca ma przedstawić harmonogram rzeczowo-terminowy prac projektowych.

Oferty mają być złożone do dnia 28.04.2022 roku, do godziny 10:00. Natomiast otwarcie ofert następ w dniu 28.05.2022 roku, o godzinie 11:00.

Obecny stan

Most na potoku Jamnica to obiekt o nośności 10 ton. Został wybudowany w roku 1977. Jest to obiekt 2-przęsłowy o schemacie statycznym belki swobodnie podpartej. Długość całkowita mostu wynosi 32,40 m. Szerokość użytkowa mostu – 5,72 m, a szerokość całkowita mostu – 6,28 m

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pijany jechał ciągnikiem w Tuszowie Narodowym

Wiadomości Mielec

Nowa sala gimnastyczna dla II Liceum Ogólnokształcącego

Wiadomości Mielec

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa