W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Nadzieja Gminnej Piłki Nożnej [FOTO]

Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec odwiedził na ostatnim treningu najmłodszych adeptów klubu sportowego Madras Goleszów.
Na zajęcia sportowe uczęszcza ponad 20 zawodników z Bożej Woli, Goleszowa i Książnic. Trenerem zespołu jest Dariusz Darłak, natomiast funkcję prezesa drużyny pełni Jan Kwarciany.

Swojego zadowolenia z aktywnego spędzania wolnego czasu przez młodych mieszkańców Gminy nie krył Józef Piątek. – To wspaniałe, że w dzisiejszym „multimedialnym świecie”, zdecydowaliście się na udział w zajęciach sportowych. Ruch fizyczny jest bardzo ważny zarówno dla ludzi starszych ale i dla osób w waszym wieku.

Widząc ile serca wkładacie w grę przekonany jestem, że czekają Was wielkie piłkarskie kariery. Tego właśnie Wam życzę, licznych sukcesów zarówno w życiu prywatnym, szkole oraz na boisku. Niech zawsze dopisuje Wam zdrowie a kontuzje niech omijają Waszą drużynę szerokim łukiem – powiedział Wójt.
Przy okazji spotkania zawodnicy klubu z rąk Wójta odebrali specjalne kamizelki oraz koszulki z logo Gminy. Ponadto zespół otrzymał piłki sportowe, które jak podkreślił trener drużyny, będą bardzo pomocne przy prowadzeniu kolejnych treningów.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa