W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Nadzieje i SMS Stal Mielec w mocno współpracują z KF Stal Mielec

Wzorem lat ubiegłych w okresie jesienno-zimowym zawodnicy AP Piłkarskie Nadzieje i uczniowie SMS Stal Mielec będą rywalizować na hali w rozgrywkach futsalowych.

Dzięki szeroko zakrojonej współpracy z KF Stal Mielec nasi najstarsi wychowankowie zagrają w II lidze futsalu. Inauguracja sezonu już w październiku. KF Stal Mielec, 29.10 podejmie w sali przy SP nr 11 ekipę z Małopolski – KKF CSG Kazimierza Wielka.” – komentuje wiceprezes APPN, Paweł Mrozik.

Wystawiliśmy też trzy drużyny do rozgrywek w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski odpowiednio w kategoriach U-17, U-15 i U-13. W kategorii U-17 pierwszy turniej rozegramy w Rzeszowie, a naszymi rywalami będą: Heiro Rzeszów, Wanda Kraków i Okocimski Brzesko.Gospodarzem turnieju eliminacyjnego w kategorii U15 będzie nasz klub. W zawodach zagrają też SMS Rzeszów,  Tech-Project Jarosław i Eurobus Futsal Przemyśl. Najmłodsi zagrają w Kielcach. Gospodarzem turnieju U-13 będzie tamtejsza Korona, a oprócz drużyny żółto-czerwonych zagramy także z Heiro Rzeszów i Tech-Projekt Jarosław.”- kontynuuje Paweł Mrozik.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa