W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Nadzieje zagrają z topowymi klubami

Triumfator Pucharu Europy i uczestnik Ligi Mistrzów – Crvena Zvezda Belgrad, jedna z najznakomitszych europejskich akademii piłkarskich – chorwackie Dinamo Zagrzeb w roczniku 2005, oraz rosyjski potentat – Dynamo Moskwa w roczniku 2007 to rywale grupowi Piłkarskich Nadziei w Vujadin Boskov Cup 2019.

Turniej w serbskim Nowym Sadzie to jedne z najmocniej obsadzonych zawodów o poziomie „pro”. Udział w nim jest możliwy jedynie dzięki potwierdzeniu odpowiedniego poziomu sportowego i zgodzie macierzystej federacji.

W tym roku oprócz czołowych drużyn z Chorwacji, Serbii, Grecji czy Anglii, zagrają reprezentanci Japonii, Chin i Australii.

W zeszłym roku Polskę udanie reprezentowali chłopcy z AP Piłkarskie Nadzieje trenera Pawła Mrozika, którzy pokonali min. chorwacki HNK Rijeka, bośniacki Borac Banja Luka czy serbską Vojvodinę Nowy Sad, a w walce o strefę medalową ulegli greckiemu potentatowi PAOK Saloniki.


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

Wiadomości Mielec

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa