W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Nagroda dla Łucji Bielec

Prezes mieleckiej Fundacji SOS Życie Łucja Bielec laureatką głównej nagrody w kategorii Lider Organizacji Pacjentów Onkologicznych.

Jaskółkę Nadziei 2016 otrzymała w Warszawie w czasie VI Forum Pacjentów Onkologicznych. To – jak podkreśla laureatka – ukoronowanie jej ponad 20-letniej pracy na rzecz kobiet zagrożonych i chorych na nowotwory piersi i szyjki macicy. Prezes mieleckiej fundacji nie zamierza spocząć na laurach, bo jak nam powiedziała przed nią kolejne wyzwania.

Planuje wraz ze swoim zespołem dotrzeć do wszystkich kobiet aby przekonać je, że można wcześnie wykrywać każdą zmianę i ją skutecznie leczyć. Warunkiem jest czujność i umiejętność obserwacji . Łucja Bielec prowadzi Fundację SOS Życie od 1990 roku . Dzięki temu kobiety na Podkarpaciu mogą korzystać z bezpłatnej mammografii i cytologii w cytomammobusie oraz w wielospecjalistycznym ośrodku diagnostycznym w Mielcu.
Z badań skorzystało do tej pory kilkaset tysięcy kobiet .

Kapituła Nagrody Jaskółki Nadziei 2016 wręczyła nagrody w trzech kategoriach. Poza Liderem Organizacji Pacjentów Onkologicznych także Pacjent Niosący Nadzieję oraz Projekt/Kampania Społeczna.

Radio Rzeszów

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa