W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Sport

Nagrody Prezydenta Mielca dla sportowców, trenerów i działaczy sportowych [FOTO]

Jak co roku podczas uroczystego spotkania, które tym razem odbyło się w sali sesyjnej budynku Urzędu Miejskiego przy ulicy Żeromskiego, wręczono nagrody i wyróżnienia mieleckim sportowcom, trenerom i działaczom za ich osiągnięcia sportowe w roku 2017.

W gronie działaczy i trenerów wyróżnionych przez Wykonującego Zadania i Kompetencje Prezydenta Miasta Mielca Jana Myśliwca znaleźli się:

Roman Murdza – trener siatkówki juniorek UKS Szóstki Mielec, Lechosław Lechociński – trener szpadzistów MKS Gryf Mielec, Tomasz Torba – trener lekkiej atletyki w LKS Stal Mielec, Zbigniew Żola – trener szermierki w PTG Sokół 1893 Mielec, Andrzej Wolski – instruktor i prezes Mieleckiego Klubu Karate Shinkyokushin – SAIHA, Zbigniew Magda – trener sekcji karate TG Sokoła Mielec, Beata Cetnar – prezes klubu siatkówki kobiet UKS Szóstka Mielec, Marzena Kulig – trener chodu sportowego w LKS Stal Mielec i Bogusław Omiotek – trener pływania MKS Ikar Mielec.

Z kolei nagrody prezydenta wśród sportowców otrzymali medaliści mistrzowskich imprez w kraju i za granicą. Byli to:

Michał Krężel – Mieleckie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

Edward Burek – Mieleckie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

Natalia Paczyńska – Mielecki Klub Karate Shinkyokushin SAIHA

Rafał Augustyn – LKS Stal Mielec

Paulina Buziak – LKS Stal Mielec

Katarzyna Zdziebło – LKS Stal Mielec

Julia Mądra – LKS Stal Mielec

Wiktoria Raś – LKS Stal Mielec

Dawid Piłat – LKS Stal Mielec

Wojciech Lubieniecki – PTG Sokół 1893 Mielec

Hanna Drozdowska – PTG Sokół 1893 Mielec

Maria Ciszczoń – PTG Sokół 1893 Mielec

Krzysztof Kobos – Grappling Mielec

Karolina Kozioł – Grappling Mielec

Dawid Tęczar – Grappling Mielec

Agnieszka Pogoda – Grappling Mielec

Wojciech Koszelski – Mieleckie Towarzystwo Rakietowe

Przemysław Żurawski – Mieleckie Towarzystwo Rakietowe

Kacper Krempa – Mieleckie Towarzystwo Rakietowe

Eryk Halaburda – Mieleckie Towarzystwo Rakietowe

Bartosz Kaźmierski – Mieleckie Towarzystwo Rakietowe

Andrzej Rusinowski – Mieleckie Towarzystwo Rakietowe

Grzegorz Goryczka – Mieleckie Towarzystwo Rakietowe

Mateusz Czerkies – Mieleckie Towarzystwo Rakietowe

Karol Wójcik – Mieleckie Towarzystwo Rakietowe

Michał Dusza – Mieleckie Towarzystwo Rakietowe

Jakub Kukiełka – Mieleckie Towarzystwo Rakietowe

Paweł Dybek – Salomon Suunto Team Poland

Magdalena Łączak – Salomon Suunto Team Poland

Jakub Kipa – UKS Atlas

Daniel Paduch – Masters Ikar Mielec

Bartosz Kowalik – Masters Ikar Mielec

Marcin Hyjek – Aeroklub Mielecki

Aleksander Tor (tenis ziemny)

Piotr Urban – MKS Gryf Mielec

Maciej Kaźmierski – MKS Gryf Mielec

Piotr Urban – MKS Gryf Mielec

Paweł Urban – MKS Gryf Mielec

Maciej Kaźmierski – MKS Gryf Mielec

Szymon Tarachanowicz – MKS Gryf Mielec

Mikołaj Malec – MKS Ikar Mielec

Maksymilian Cerlich – MKS Ikar Mielec

Dawid Książnicki – MKS Ikar Mielec

 

Edward Tabor

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości