W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka Materiały video

Najlepsi budowlańcy są w naszym mieście [VIDEO]

Uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych w Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia” osiągnęli sukces.

W Poznaniu podczas etapu centralnego jubileuszowej 50. edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” w czasie Międzynarodowych Targów Budownictwa „Budma 2022” dwójka uczniów z ZSB zdobyła nagrody w konkursach związanych z zawodami budownictwa.

Mielecka „budowlanka” regularnie jest laureatem w różnych zawodach. W latach: 2012, 2015, 2019 dzięki znakomitemu kształceniu specjalistów, uzyskała tytuł „Najlepszej Szkoły Budowlanej w Polsce”.

W tym roku najlepsi dostali się do centralnych zmagań konkursowych – wśród nich Damian Soboń z klasy 3b i Wiktor Koczwański z klasy 3a, którzy ostatecznie zajęli wysokie lokaty w konkursach związanych z zawodami: wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych oraz montaż systemowy suchej zabudowy.

Turniej składał się z części teoretycznej testowej i praktycznej, która wymagała precyzji, doświadczenia i ogromnych umiejętności. Opiekunem uczniów był nauczyciel przedmiotów zawodowych Wiesław Pazdro.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa