W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Najlepsi nauczyciele Podkarpacia z wizytą w Brukseli

W dniach 8-13 lipca 2018 r. zwycięzcy plebiscytu „Nauczyciel na medal” organizowanego przez gazetę codzienną „Nowiny” na zaproszenie związanego z Mielcem europosła Tomasza Poręby wzięli udział w wycieczce do Brukseli. Była to nagroda za ich ciężką pracę, jaką codziennie wykonują na rzecz polskiej młodzieży.

Uczestnicy wycieczki zwiedzili Parlament Europejski, gdzie wzięli udział w otwarciu wystawy „Niedokończone Msze Wołyńskie”, która odbyła się z inicjatywy Europosła Tomasza Poręby. Podczas spotkania z Europosłem dowiedzieli się, na czym polega jego praca w Brukseli.

– Z pakietu nagród, które „Nauczyciele na medal” otrzymali zajmując czołowe miejsca, wycieczka do Brukseli była dla mnie największą nagrodą. Stała się ona możliwością zwiedzenia pięknego miasta. To była również wspaniała przygoda i możliwość ogromnego rozwoju. Dzięki takim działaniom czujemy się docenieni i mamy więcej zapału do dalszej pracy – powiedziała Małgorzata Flis.

Podczas pobytu goście Europosła mieli okazję zwiedzić stolicę Belgii wraz z jej głównymi atrakcjami m.in.: katedrę św. Michała i Guduli, Grand Place, a także słynną fontannę Manneken Pis. Nie obyło się także bez wspólnego oglądania zmagań piłkarzy na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej pomiędzy Francją i Chorwacją oraz Belgią i Anglią.

– Cieszę się bardzo wiedząc, że tacy nauczyciele dbają o naszą młodzież. Ta wycieczka to nagroda za ich ciężką pracę, szczególnie, że jurorami w tym plebiscycie byli ich uczniowie. To bardzo ważne, abyśmy zdawali sobie sprawę z ogromu poświęcenia tych ludzi. Jestem pewien, że ta nagroda będzie dla nich impulsem do rozwoju, na czym niewątpliwie skorzysta polska młodzież. Dziękuję gazecie codziennej „Nowiny” za pomysł i przeprowadzenie takiego plebiscytu – powiedział Tomasz Poręba.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Podkarpacia w siatkówce dziewcząt z udziałem gwiazdy siatkówki w SP 6

Wiadomości Mielec

Unijne dofinansowania dla OSP Kiełków i Przecław

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa