W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Najlepsze życzenia dla ratowników medycznych! [FOTO]

13 października obchodzimy Dzień Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła złożył ratownikom najlepsze życzenia.

Spotkanie z personelem mieleckiego pogotowia odbyło się w czwartek, 11 października. W czasie jego trwania starosta Zbigniew Tymuła podziękował za pracę ratownikom medycznym, lekarzom, dyspozytorom, pielęgniarkom oraz pracownikom administracji i obsługi. – To, czym zajmujecie się na co dzień, nie jest tylko pracą, ale powołaniem.

Dziękuję wam za cały podejmowany trud i zaangażowanie, z jakim przyczyniacie się do ratowania ludzkiego życia. Życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności i satysfakcji – mówił gospodarz powiatu. W dowód uznania dla pracowników pogotowia przekazał na ręce dyrektor Marii Napieracz symboliczny grawerton z herbem Powiatu Mieleckiego.

– Praca, którą na co dzień wykonujecie jest wyjątkowa, ponieważ ratujecie dar najcenniejszy – ludzkie zdrowie i życie. Pracujecie w chwilach zagrożenia, wtedy, gdy emocje ludzkie sięgają zenitu. Życzę Wam, aby zawsze pod „mundurami”, które nosicie, biło miłosierne ludzkie serce, otwarte na człowieka w potrzebie – powiedziała do zebranych dyrektor mieleckiego pogotowia Maria Napieracz.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa