W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje Sport

Najmłodsze zawodniczki Piłkarskich Nadziei wygrywają i jadą na finały wojewódzkie

Nie tylko chłopcy kopią w piłkę w Mielcu. Od ponad roku w Piłkarskich Nadziejach działa typowo dziewczęca drużyna. Najmłodsze adeptki futbolu jak to na sportowców przystało co jakiś czas rywalizują w turniejach piłkarskich. Przeważnie z chłopcami.

W przeddzień majówki przyszło im jednak rywalizować w powiatowym etapie największego w Polsce turnieju dla dzieci – Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka. Na obiektach Szkoły Podstawowej w Maliniu o udział w finałach wojewódzkich, które odbędą się w Stalowej Woli rywalizowały z koleżankami APPN Malinie trenującymi pod opieką Leszka Jachowicza. Po zaciętej i wyrównanej walce awans wywalczyły podopieczne trenerów Pawła Mrozika i Krzysztofa Górskiego i to one reprezentować będą Mielec i Powiat Mielecki wśród najlepszych ekip na Podkarpaciu. Poniżej skład drużyny Piłkarskie Nadzieje rocznik 2015 i 2014:
Izabela Mrozik, Kinga Śpiewak, Kornelia Kusak, Wiktoria Jasina, Zuzanna Filar, Emilia Weryńska, Amelia Głód, Wiktoria Koper, Liliana Serafin oraz trener Paweł Mrozik.

Warto też wspomnieć, iż w AP Piłkarskie Nadzieje trenują też dziewczynki ze starszych roczników. Jedna z nich Emilia Skrzyniarz (rocznik 2011) została powołana na turniej kadr Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

„W tym miejscu chciałbym serdecznie zaprosić dzieci zarówno dziewczynki jak i chłopców na zajęcia treningowe w rocznikach od 2018 do 2011. Dzieci z gminy Tuszów Narodowy zapraszamy do Malinia. Szczegóły na stronie www.pilkarskienadzieje.eu lub pod nr telefonu 792017797″ – podsumowuje wiceprezes APPN – Paweł Mrozik. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa