W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Najtańsze zakupy w mieście

Szukasz miejsca, gdzie zrobisz wszystkie potrzebne zakupy w jednym miejscu? I na dodatek w najniższych cenach? Zobacz, gdzie w Mielcu kupisz najtaniej.

To jedyne takie miejsce w Mielcu, gdzie kupisz wszystko, czego potrzebujesz. Świeże owoce, szeroki asortyment spożywczy, produkty regionalne, różnorodne artykuły papiernicze czy dodatki do domu i ogrodu – to wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Gdzie dokładnie?

Szeroki asortyment, duża przestrzeń do robienia zakupów i najniższe ceny w mieście – to najważniejsze wyróżniki hipermarketu E.Leclerc w Mielcu.

E.Leclerc to największy i jedyny obecnie hipermarket w Mielcu. Zlokalizowany jest w Galerii Navigator przy ul. Powstańców Warszawy 4. Bez problemu dojedziesz tu komunikacją miejską (autobusami linii: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 21, 22, 23, 36) czy własnym pojazdem. Na zmotoryzowanych klientów czeka duży i przestrzenny parking, a dla rowerzystów przygotowane jest specjalne miejsce do pozostawienia swojego jednośladu na czas zakupów.

W hipermarkecie E.Leclerc dostępny jest szeroki asortyment produktów w naprawdę najlepszych cenach. Kupisz tu szeroką gamę produktów spożywczych, ale także regionalne wyroby. Uzupełnieniem bogatego asortymentu hipermarketu są dodatki do domu i ogrodu, sprzęty elektroniczne czy artykuły papiernicze. W gazetkach promocyjnych co tydzień znaleźć można świetne oferty na rozmaite produkty. Ponadto w aplikacji Bonus E.Leclerc publikowane są dodatkowe rabaty, przygotowane tylko dla użytkowników aplikacji. Aplikacja Bonus E.Leclerc jest darmowa. Aby zainstalować ją na swoim telefonie, należy otworzyć Google Play (Android) lub App Store (iOS) i wyszukać aplikację Bonus E.Leclerc. Po zainstalowaniu wybierz sklep E.Leclerc w Mielcu i korzystaj ze specjalnej oferty dla użytkowników.

Komfortowe i bezpieczne zakupy w hipermarkecie E.Leclerc zrobisz od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-21:00 (w niedziele handlowe w godz. 9:00-20:00).

Materiał Partnera

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa