W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Napad na kiosk

Dwóch nieletnich odpowie za rozbój wobec kobiety pracującej w kiosku. Chłopcy w wieku 14 i 16 lat, wtargnęli do budynku, złapali kobietę za szyję, po czym zabrali kasę fiskalną oraz pieniądze. Kilka dni po zdarzeniu funkcjonariusze ustalili i zatrzymali sprawców. O dalszym losie nieletnich zadecyduje sąd rodzinny.

Mieleccy policjanci przyjęli zgłoszenie o rozboju na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Jak ustalili funkcjonariusze, do kiosku wielobranżowego wtargnęło dwóch młodych chłopców. Jeden z nich chwycił sprzedającą tam kobietę za szyję, drugi zabrał kasę fiskalną wraz ze znajdującymi się w niej pieniędzmi w niewielkiej kwocie.

Kasa fiskalna została wyceniona przez właścicieli na kwotę 1000 złotych.
Funkcjonariusze podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawców rozboju. Kilka dni później zatrzymali dwóch 14 i 16 letnich mieszkańców Mielca. Policjanci odzyskali skradzioną z kiosku kasę fiskalną, którą tuż po zdarzeniu ukryli w zaroślach.
Podczas przesłuchania nastolatkowie złożyli wyjaśnienia. Teraz odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przemoc fizyczna i psychiczna w rodzinie w gminie Wadowice Górne

Wiadomości Mielec

Przemoc domowa skończył się aresztem

Wiadomości Mielec

Podpalił stodołę, bo nie dostał piwa

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa