W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Napisz z nami bajkę

Estrada Rzeszowska zaprasza do wzięcia udziału w konkursie ,,Napisz z nami bajkę”. Zachęcamy do przesłania napisanej przez was bajki dla dzieci oraz ilustracji do niej nawiązującej.

Tematem przewodnim bajek ma być szeroko pojęte Podkarpacie. Najciekawsze bajki zostaną nagrodzone i umieszczone w e-booku. W ramach nagrody istnieje również możliwość nagrania ich w wersji dźwiękowej.


Zgłoszenia przyjmowane są do 20.08.2020. Prace konkursowe należy przesyłać za pomogą formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie https://inkubatorkultury.wixsite.com/napiszbajke  


Szczegóły i regulamin konkursu znajdziecie również na stronie estrada.rzeszow.pl

‘’Napisz z nami bajkę’’ to projekt powstały w ramach zeszłorocznych warsztatów dla dzieci, które odbyły się podczas Europejskiego Stadionu Kultury.

Bajkowe opowiadania, a także ilustracje zostały wykonane przez dzieci, dla których inspiracją były legendy z krajów Partnerstwa Wschodniego. Nagrane przez Estradę Rzeszowską słuchowiska do powstałych już bajek można znaleźć na kanale YouTube Estrady. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa