W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Nareszcie w mieleckim sklepie porcje rosołowe z gospodarstw ekologicznych

Drób, który kupujemy w marketach, często karmiony paszą zmodyfikowaną genetycznie oraz hormonami, wpływa negatywnie na stan naszego zdrowia, zwłaszcza naszych dzieci i wnuków.

Coraz większa świadomość społeczeństwa odnośnie słabej jakości żywności w marketach sprawiła, że w Mielcu powstał sklep oferujący drób i wędliny z gospodarstwa ekologicznego -Sklep Zielony Ryneczek (osiedle Szafera) . Obecnie w ofercie znajdziemy:

– Porcje rosołowe, skrzydełka z certyfikatem ekologicznym – BIO wędliny, pasztety, boczek – bez konserwantów – BIO parówki dla dzieci wieprzowe, z indyka – bez konserwantów- BIO warzywa i owoce. Rolnicy z okolic dowożą do sklepu swoje płody rolne: marchew, pietruszkę, por, buraki, rzodkiewkę, sałatę itp. Znajdziemy w sklepie BIO maliny, BIO truskawki, BIO borówki a także: 

  • Słodycze bez dodatku cukru białego 
  • Pieczywo dla diabetyków i bez glutenu 
  • Ekologiczne kasze, ryże, makarony, mąki 
  • Orzechy: brazylijskie, nerkowca, ziemne, pistacje itp.


Celem Sklepu Zielony Ryneczek promowanie żywności bez pestycydów, antybiotyków i szkodliwych dodatków. Sklep Zielony Ryneczek utworzył „Grupę” na Facebooku pdt: „Jestem z Mielca i zdrowo Jem” Grupa zrzesza około tysiąca mieszkańców Mielca i okolic oraz wielu rolników i drobnych przetwórców. 

Możesz również dołączyć do naszej grupy „Jestem z Mielca i zdrowo jem” i znaleźć sprawdzonego dostawcę jaj, serów, warzyw i owoców a także wstawić swoje ogłoszenie. 

Zapraszamy na zakupy ♥️
Wspieramy lokalnych rolników ♥️

Sklep Zielony Ryneczek
Ul. Botaniczna 2 Mielec (osiedle Szafera) 

CZYNNY od 8.00 do 18.00
Sobota od 8.00 do 13.00

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa